گزارش کارآموزی شرکت محورسازان ایران خودرو

گزارش کارآموزی دیفرانسیل پیکان و RD شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو

دانلود کاراموزی در نمایندگی ایران خودرو

موضوع اين پروژه توليد قطعات خودرو مي‌باشد كه به دليل ارتباط مستقيم با صنعت خودروسازي از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.
اهميت از آن لحاظ كه توليد قطعه مانند توليد خودرو نمي‌تواند به صورت خطوط مونتاژ از خارج وارد شود بلكه بايد قطعه با تكنولوژي وارد شود و از زماني كه قطعه در ريخته گري توليد تا زماني كه قطعه از عمليات حرارتي و سخت كاري در اختيار خطوط مونتاژ قرار مي‌گيرد بايد داراي خطوط با تكنولوژي سخت باشيم.
شركت صنعتي محور سازان ايران خودرو از دیفرانسیل پیکان و RD بزرگترين شركت‌هاي مجموعه ساز ايران خودرو است كه در زمينه توليد و ساخت خودروهايي با معيارهاي جهاني به كار مي‌پردازد.
شركت صنعتي محور سازان ايران خودرو در 16/10/1343 با سرمايه 60 ميليون در تهران تحت شماره‌ي 9643 با نام شركت ایران خودرو سهامي كنسرسيوم كارخانجات اتوبوس سازان به ثبت رسيد و از سال 1345 طبق اساس نامه شركت مبادرت به توليد اتوبوس و ميني بوس و وانت نمود و در 3/4/1352 نام شركت به شركت صنعتي خودرو سازان تغيير يافت.
در سال 1378 شركت گسترش صنايع ايران خودرو با خريد 67% سهام از سازمان گسترش ونوسازي صنايع ايران و پيرو تصميمات مجمع عمومي فوق العاده نام شركت از شركت صنعتي خودرو سازان ايران به شركت صنعتي محور سازان ايران خودرو تغيير پيدا كرد.
مشخصات كلي شركت و امور اداري
تقسيم بندي بخشهاي مختلف كارخانه و سازمانهاي متشكله و ارتباط آنها با يكديگر بوسيله نمودارهايي كه در تابلوهاي شركت مشخص گرديده است.
توضيحاتي درباره مسايل و شكل اداري شركت توضيحاتي داده مي‌شود:
.تعداد پرسنلكادر نيروي انساني شركت صنعتي محور سازان ايران خودرو در حدود هزار (1000) نفر مي‌باشند كه در يك شيفت مشغول به كار هستند.
.فعاليت كارخانه
كار روزانه شركت از ساعت 30/6 دقيقه صبح الي ساعت 30/15 دقيقه بعدازظهر مي‌باشد. در طول هفته از روز شنبه تا چهارشنبه زمان فوق الذكر فعاليت رسمي كارخانه مي‌باشد

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *